Discord Hytale Polska
Discord Fanpage Grupa Twitter
News

Zły charakter w HYTALE – Przerażający Varyn!

Poprzednio pisaliśmy o Gaii, cudownej boginii władającej żywiołami, teraz czas poznać Varyna – przybyłego z pustki demonicznego antagonistę.


Jak już wszyscy wiemy, w Hytale znajdziemy przeróżnego rodzaju stwory – od szkieletów i zombie, poprzez Obcych (ang. Outlanders) zamieszkujących strefę 3, a na mrocznym Oku Pustki kończąc.  Wszystkie jednak mają wspólną cechę – są oni armią dowodzoną przez Varyna!

Niewiele o nim wiemy, załączona grafika ukazuje, że jest on niepokojącym humanoidalnym demonem. Z pewnością nie należy on do świata Orbis.

Varyn włada Pustką, niezbadanym elementem, który z pewnością jest odpowiedzialny za zepsucie jakie dotyka świat Orbis. Dlatego to w naszych rękach spoczywa odpowiedzialność, by pomóc Gai przywrócić światu harmonię żywiołów.

By stoczyć z nim bitwę będziemy musieli pokonać zastępy straży jakie zostawił po drodze, uzbroimy się więc po zęby by pokonać zombie, szkielety, golemy, oczy pustki czy nawet smoki!

Twórcy już teraz zapewniają, że postać Varyna w fabule będzie bardzo ważna i z pewnością odegra on dużą rolę w budowaniu klimatu przygody, jaka bez wątpienia czeka nas w Hytale. Czy zobaczymy w grze walkę pomiędzy Gaią, a Varynem? A może gra da nam wybór dołączenia do stron konfliktu? Jedno jest pewne – świat Orbis jest w niebezpieczeństwie. I to my ruszymy do walki, by ocalić świat!

A wy co sądzicie o Varynie? Podoba wam się jego wygląd? A może wyobrażaliście sobie głównego antagonistę inaczej? Napiszcie, jesteśmy bardzo ciekawi waszych teorii na jego temat.