Discord Hytale Polska
Discord Fanpage Grupa Twitter
News

Tak wygląda Strefa 3 w grze!

Na takie zdjęcia czekaliśmy! Tak prezentuje się strefa 3 w grze!


Okey, okey, strefa 3, ale co to właściwie jest? Planeta Orbis podzielona jest strefami, przy czym strefa 3 jest złożona z zimowych Biomów. Początkowo nazwana była BOREA, jednak developerzy wciąż zastanawiają się nad ostatecznymi nazwami. Więcej o tym przeczytacie tutaj!

Pokaz Strefy 3

Widzimy tu rozbudowaną faunę i flore. Mimo mroźnego klimatu gra tętni życiem! Widzimy śpiącego białego wilka, niedźwiedzia niuchającego za zdobyczą, sowy śnieżne, myszy… i wiele więcej!

Hytale stawia na różnorodność i widać to! Świetny klimat sprawia, że jeszcze bardziej nie możemy doczekać się beta testów!

Element WODY

Dowiedzieliśmy się, że każda strefa odpowiada jednemu z elementów żywiołów, które będą stanowić ważną część świata Hytale. (Więcej o tym znajdziecie tutaj -> click!)

Strefa 3 jest zatem związana z elementem WODY, w każdej jej postaci. Od krętych rzek, po zaśnieżone szczyty lodowców.

Unikalność

W lasach tajgi, czy zimowych łąkach znajdziemy unikalne dla tej strefy zwierzęta i rośliny. Niżej zapodajemy kilka zdjęć!

Tak, ten zły troll również jest unikatowy dla strefy!

Struktury generowane w Strefie 3

Wielkie szyby kopalniane to chluba developerów. Prefabrykaty (gotowe elementy) łączą się ze sobą płynnie tworząc całość!

Szyby kopalniane znajdziemy na obszarze całego świata, jednak te ze Strefy 3 są zdecydowanie większe i bardziej rozbudowane.  Na oficjalnym blogu znajdziecie krótki film pokazujący podróż wgłąb szybu, warto zobaczyć! (click!)

W podobnym systemie przenikania się prefabrykatów działają lochy. Poniżej możecie zobaczyć przykład lodowej jaskini, która zmienia się w loch ze szkieletem!

Niebo a Strefy

Co ciekawe, nawet niebo różni się zależnie od strefy! I wygląda to… NAPRAWDĘ klimatycznie!

Film z efektami światła na tle pięknego nieba!

Efekty światła tylko dodają ognia do pieca i tak już rozpalonego chęcią zagrania w Hytale!

Obcy

Otrzymaliśmy także nową grafikę koncepcyjną związaną z prefabrykatami. Poznajemy tu „Obcych” (nie wiadomo, czy chodzi o przybyszy spoza planety, jednak jest to frakcja ludzi) którzy Strefę 3 nazywają swoim domem.

Ich obozy będziemy mogli spotkać w trakcie eksploracji Stefy 3!

Teraz tym bardziej nie potrafimy się doczekać! A wy? Czy wyczekujecie Hytale?