Discord Hytale Polska
Discord Fanpage Grupa Twitter
News

Potwory w grze

Wciąż oczekujemy bloga poświęconego konkretne wrogim potworom w grze, ale na ten moment mamy już o nich nieco informacji.


Sam Trailer pokazuje nam część stworzeń z jakimi przyjdzie nam się zmierzyć. Redakcja przygotowała na ten temat specjalną grafikę z wycinkami wrogich postaci widzianych w Trailerze gry:

Oprócz samego zwiastuna, otrzymaliśmy również blog dotyczący ogółu NPC’ów, w którym znajdziemy trochę informacji na temat potworów.

Grupy potworów

Potwory, które dane nam będzie spotkać w grze, najczęściej spotkamy w grupach. Pojedynczy typ stwora zazwyczaj ma swoje odmiany i podtypy. Trork, nazwany przez nas dla ułatwienia Trollem – posiada nie tylko wojowników z toporami, ale także Łowców szczujących nas czarnymi psami, czy Wodza.

Dla przykładu, szkielety oraz ich rodzaje:

Mini Boss

Co jakiś czas, na swojej drodze znajdziemy unikalne wyrywające się ze schematu zachowań specjalnie przygotowane potwory. Ich pokonanie będzie wymagać nie tylko dobrego ekwipunku, ale i poznania zachowania owego potwora. Stwory te będą dostosowane do konkretnego miejsca, przykładowo wielki pająk, będzie doskonale znał swoją jaskinie!

Twórcy jednak nie chcą spoilerować nam zbyt wiele. Zapowiadają, że gigantyczny pająk czyhający w czeluściach jaskiń to nie najgorsze co nas spotka!

Kreator własnych potworów

Dzięki specjalnemu kreatorowi, będziemy mogli tworzyć własne podtypy potworów! To tak, jakby komuś zabrakło w grze różowego Yeti..

Na koniec kilka koncept artów różnych wrogich bestii!

Co myślicie o wrogich stworzeniach? Podoba wam się koncepcja poznawania tylu stworów, a może jest ich waszym zdaniem za dużo? dajcie znać!