Discord Hytale Polska
Discord Fanpage Grupa Twitter
News

Pływaj, zwiedzaj, odkrywaj – o podwodnych terenach w HYTALE

W minecrafcie czekaliśmy wiele lat na urozmaicenie wodnych przygód. W Hytale od samego początku o tym pomyślano. Oto co przygotowali dla nas twórcy! Pora zanurkować!


Eksploracja w Hytale już teraz budzi ogromne zainteresowanie. Twórcy chwalą się przygotowanymi prefabrykatami, rozbudowanymi sieciami jaskiń oraz lochów. A co się stanie jeśli postanowimy wybrać się w morską podróż?

Podwodne szaleństwo!

Według twórców, w Hytale wodne tereny można spokojnie traktować jako osobny biom. Już teraz na fotografiach widać, że zwiedzimy wielkie rafy koralowe, zatopione statki, tajemnicze budowle, ruiny czy jaskinie. A te na pewno kryją w sobie cenne skarby!

 

Musimy się jednak należycie przygotować. Woda to siedlisko przeróżnych stworzeń, w tym takich, które bez wątpienia obiorą sobie nas jako cel i zaatakują bez chwili wahania. Na powyższych materiałach widzimy również płetwy, maskę i butlę. Te pomogą nam przeżyć w tym niebezpiecznym środowisku dłużej niż kilka minut.

Ocean pełen życia

Pod powierzchnią wody kryje się cały ekosystem. Kolorowe rafy, kraby i barwne ławice ryb to tylko część tego co przygotowali autorzy. A nawet taki smaczek jak ryba rozdymka, która na nasz widok zareaguje charakterystycznym napompowaniem.

 

Ponadto, spotkamy bardziej niebezpieczne elementy fauny, jak meduzy, piranie czy rekiny.

Głębiej, głębiej, głębiej!

Na bardziej żądnych przygód odkrywców czekają mroczne głębiny. Te kryją w sobie jeszcze więcej skarbów, tajemnic oraz przerażających kreatur. Bez silnego wyposażenia nawet nie myśl o zapuszczaniu się w ciemną otchłań! Kto wie co nas tam czeka…

Gdy jednak podejmiemy ryzyko by zapuścić się naprawdę bardzo daleko, to zaatakuje nas legendarny Kraken. Tak, ten mityczny stwór również będzie w grze! Czy macie odwagę stawić mu czoła?

Poza Oceanem

Co nas czeka jednak poza głównym kontynentem? Twórcy dają wskazówkę, że choć główna fabuła nie sięga tak daleko, tak możemy natknąć się na rozmaite wyspy ze skarbami, czy nieskończone lądy. Tak więc nawet na krańcach świata nie będziemy się nudzić.

A jak wam podoba się ocean w Hytale? Gotowi by założyć płetwy oraz maski i ruszyć na podwodną przygodę? Komentarze są wasze!