Discord Hytale Polska
Discord Fanpage Grupa Twitter
News

Obca cywilizacja w Hytale! NPC’ty lepsze niż w Minecraft!

Mroźną strefę pokazaliśmy już jakiś czas temu. (Jeśli nie widzieliście sprawdźcie tutaj) Dziś opowiemy nieco o tajemniczym ludzie zamieszkującym te skute mrozem tereny.


Obcy, bo chwilowo tak tłumaczymy angielskie Outlanders – to lud od lat zamieszkujący tereny strefy 3. Walka z wiecznym mrozem i zagrożeniami śnieżnej okolicy sprawiła, że Obcy są brutalni i bezwzględni.

 

Obcy zamieszkują swoje osady, w których często znajdziemy dowódcę wioski przechadzającego się po wieży strażniczej, czy wojowników czerpiących odrobinę ciepła z ogniska. Obcy nie są jednak przyjaznymi stworzeniami. Odizolowani od reszty świata mrozem stali się niegościnni.
Prawdopodobnie będą mobami agresywnymi.

Hytale od pierwszych wzmianek wychwala inteligencję swoich NPC’tów. Widać to i tu, ponieważ Obcy prócz samego bytowania w osadach muszą zdobywać pożywienie na polowaniach, czy chodzą na wyprawy do swoich tajemniczych świątyń. Tego w Minecraftcie bez modów nie zobaczymy!

Same miejsca kultu Obcych będą bardzo niebezpieczne do zwiedzania, ale jak już wiadomo – im bardziej niebezpieczna rzecz – tym lepsze nagrody za jej eksplorację.

Krótko podsumowując, będzie to na pewno atrakcyjny dodatek w zimowej strefie, która dla wielu jest zazwyczaj najbardziej nudną częścią gry. Cieszymy się, że developerzy chcą urozmaicić każdy zakątek świata uwzględniając jego mocne i słabe strony.

Będziecie szukać Obcych by stawić im czoła, czy raczej obejdziecie ich osadę szerokim łukiem? Dajcie znać!