Discord Hytale Polska
Discord Fanpage Grupa Twitter
News

KUPA W HYTALE i troszkę o farmach.

Nie, to nie jest żaden clickbait – w Hytale naprawdę natkniemy się na śmierdzący problem!


Już w zwiastunie mamy ukazaną farmę. Jej czas antenowy pokazuje, że będzie to bardzo miły i rozbudowany element gry. Do jakiego stopnia twórcy gry posuną się by zadowolić fanów upraw? Ano, do TEGO:

Tak, w najnowszym blogu dowiadujemy się, że zwierzęta mogą teraz tworzyć kupki :> Posłużą one do nawożenia roślin i zdecydowanie przyśpieszą ich wzrost! (Tylko… kto to będzie zbierał? :D)

Skoro ten wątek mamy już za sobą, przejdźmy do właściwej części wpisu! Rozwój farmy!

Poniżej zaprezentowano Timelaps ze wzrostu różnego rodzaju upraw. Widzimy tu pszenicę, bakłażany, marchew, kapustę/sałatę. Możliwe, że również ziemniaki.

Całość wygląda bardzo przyjemnie. To nie pierwszy raz gdy widzimy uprawy.

Proces uprawy ziemi będzie obejmował grabienie, sadzenie, dbanie o swoje uprawy a także zbiory. Wszystko dziać będzie się w zgodzie z czasem gry. Nie musimy siedzieć przy roślinkach, by te nam rosły.

Tworzenie własnej farmy będzie uwzględniać również zwierzęta.

Wiemy, że obecnie w trakcie tworzenia jest system hodowli zwierząt wraz z systemem ich reagowania na konkretne potrzeby. Będą potrzebować odpowiedniego jedzenia, ściółki A NWET TOWARZYSTWA zwierząt z tego samego gatunku. Biorąc pod uwagę nieco zabawną wiadomość o tym, że zwierzątka już kupkają – można się domyślić, że system ten jest już prawie skończony 🙂

Tym miłym akcentem kończymy dzisiejszy wpis. Powiedzcie, będziecie tworzyć własne farmy w Hytale? Co wydaje się wam fajniejsze, hodowla zwierząt czy uprawy? Koniecznie dajcie znak!