Discord Hytale Polska
Discord Fanpage Grupa Twitter
News

Hytale takie jakie chcesz! Zarządzaj pogodą!

W związku z zapowiedzią ograniczenia blogów na rzecz ciężkiej pracy – oczekiwaliśmy treściwych aktualizacji i oto ona!


Tym razem dostaliśmy masę nowości związaną z customizacją Hytale. Nowinek jest sporo, choć dotyczą głównie kontentu dla twórców.

Zmień pogodę!

Developerzy od początku zapowiadali, że w Hytale customizacja będzie na wysokim poziomie. Mogliśmy podziwiać już cały blog na temat personalizacji postaci, ale na tym przygoda się nie kończy. Zmieniać będziemy mogli prawie każdy element gry! Ale do rzeczy – pogoda! W wielu przypadkach to ona nadaje unikalnego klimatu podczas gry. Ulewa przy Kaer Morhen w Wiedźminie, czy upały egzotycznych krain w Uncharted to zdecydowanie ważne aspekty, które wiele z nas pamięta. Hytale daje nam możliwość dopasowania takich elementów jak kolory nieba, chmur czy słońca tak – by stworzyć swój własny – unikalny świat.

W takich zmianach pomoże nam proste narzędzie dostępne w grze. Ekipa Hytale kładzie nacisk na prostotę narzędzi i tu również to widać!

Zmiany te mogą być wprowadzone do konkretnej pory dnia czy pogody i pozwolą wprowadzić unikalne doświadczenia dla każdego, nawet jeśli stworzymy własny serwer!

Pogodę będzie można zmieniać prostymi komendami/przyciskami.

Zmiany tekstur w czasie rzeczywistym?

Tak, dobrze widzicie! Wszelkie zmiany tekstur będziemy mogli podglądać na bieżąco! Jest to coś nowego i na pewno przyda się to ludziom tworzącym texture-packi.

Ale to nie wszystko. Wyczekujcie – lada moment pokażemy wam jak zmienić model postaci na… gołębia? 😛