Discord Hytale Polska
Discord Fanpage Grupa Twitter
News

Hytale już wkrótce?! Nowe informacje o postępach

Ostatnimi czasy twórcy przystopowali z częstotliwością wydawania nowych blogów. Czyżby zastój nad grą? Okazuje się, że wręcz przeciwnie!


Poprzedni wielki blog pojawił się 2 miesiące temu. Od tamtego czasu gracze niecierpliwili się jak postępują prace nad Hytale. Obawiano się, że gra ma problemy, bądź trudności. Twórcy jednak przerywają milczenie.

Noxy, osoba odpowiedzialna za tworzenie Hytale wypowiedziała się, że ciężko pracują nad nowymi elementami. Skupiają się więc w pełni na postępach, niżeli na ich opisywaniu. Nie chcą doprowadzić do sytuacji, gdzie opiszą na blogu jakąś mechanikę bądź element gry, a w czasie premiery owa mechanika będzie działać inaczej. Dlatego by nie dopuścić do takiej sytuacji, wypuszczą blog dopiero, gdy będą w 100% pewni tego co opisują. Gra cały czas się zmienia i ewoluuje, to dowód na to, że twórcy są w pełni oddani nam, graczom, bo chcą zadowolić nas jak najlepszym produktem.

Czego możemy się więc spodziewać?

Twórcy mówią jasno – bądźmy cierpliwi, a ta cierpliwość zostanie wynagrodzona. Opis ich dalszych postępów, a może i nawet data premiery bety, możemy się spodziewać w ciągu najbliższych tygodni.

Przy okazji warto nadmienić, że głosowanie na Hytale w konkursie Golden Joystick Awards, w kategorii: „Najbardziej Oczekiwana Gra” właśnie się zakończyło. Dziękujemy wszystkim, którzy oddali na Hytale swój głos! Z tego też powodu developerzy uraczyli nas nowym, klimatycznym screenem. Widzimy na nim napotkaną osadę Trorków.

A wy co sądzicie o postępach Hytale? My już nie możemy się doczekać, aż dostaniemy grę w swoje łapki, a wy? Piszcie!