Discord Hytale Polska
Discord Fanpage Grupa Twitter
News

Ferany w Hytale – Zniewolony lud

Hytale dostarczy nam kilka inteligentnych, żyjących własnym cyklem ras NPC’tów. Jaką rolę w świecie będą pełnić Ferany?


Obecnie o istotach zwanych Feranami możemy doczytać na trzech koncept artach, w tym jednym specjalnie im poświęconym. Wspomnieliśmy o nich również w artykule o żywiołach (o tu!)

Domy/Schronienia

Grafika wyżej prezentuje nam wygląd między innymi domów Feranów. Konstrukcję zbudowane ze skórzanych płacht, czy kościane zdobienia przywodzą na myśl prymitywne plemienia zamieszkujące dawniej Afrykę.  Prawdopodobnie spotkamy je w strefie drugiej (Howling Sands/Wyjące Piaski). O strefach więcej znajdziecie tutaj!.

Wygląd

Osoby obeznane z pustynną fauną po zetknięciu się z grafiką poglądową w pierwszej kolejności porównają Ferany do Fenków.

Podobne wielgachne uszy połączone dla kontrastu z małymi nosami idealnie pasują by porównać je do tych pustynnych  lisów.

Historia

O samej przeszłości Feranów wiemy jedynie z krótkiej wzmianki na koncept arcie. Stworzenia te były niegdyś w niewoli ludu Scaraków. Obecnie noszą bransolety, które mają przypominać o niewoli z jakiej udało im się wyswobodzić. Bransolety te sygnowane są symbolem Wiatru, czyli żywiołem zwanym przez Ferany Wolnością.

Nastawienie do gracza

Jako lud będący kiedyś w niewoli, Ferany mogą być agresywnie nastawione do innych ras. Istnieje jednak szansa, że ich sojusz będziemy mogli zyskać pomagając zwalczać lud Scaraków, ponieważ ich koncepcje również możemy widzieć w galerii planowanych do dodania stworzeń. Liczymy na drugą opcję!

Jak podoba wam się rasa Feranów? Dajcie nam znać!